tel. 514-005-804
33-103 Tarnów
Pawęzów 111
Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4 Slideshow Image 5
OFERTA
Blaszaki Tarnów

Bramy garażowe UCHYLNE i SEGMENTOWE

Bramy uchylne są najbardziej popularne wśród bram garażowych. Cechuje je przede wszystkim prostota oraz sprawdzona konstrukcja. Futryna i skrzydło bramy jest wykonane z kształtowników zamkniętych ocynkowanych, a także reszta podzespołów również posiada ocynk. Poszycie zewnętrzne bramy wykonane z blachy trapezowej w różnych kolorach RAL.Odpowiednio dobrane sprężyny i ramiona zapewniają łatwe podnoszenie bramy.
Bramy uchylne ocieplone wypełnione są styropianem, a poszycie wewnętrzne panelem PVC.Dodatkową opcją w bramie jest zamontowanie furtki.

 

Do ogrzewanych obiektów proponujemy Państwu bramy segmentowe, w których zastosowany został panel wypełniony  pianką poliretanową o grubości 40mm.Na całym obwodzie użyte są uszczelki. Minimalna wysokość naproża aby zamontować bramę wynosi 25cm.

 

Bramy segmentowe oraz uchylne produkujemy na wymiar. Pomiar u klienta GRATIS.

 

Blaszaki Tarnów

Garaże blaszane  

 

Wykonujemy garaże blaszane na dowolne wymiary z blachy powlekanej lub w alucynku(ALZN).

Garaże wykonane są z kształtowników stalowych, poszycie na ścianach jest z blachy trapezowej T-8, a dach o wzmocnionym przetłoczeniu t-18. Blachy są dostępne w różnych kolorach według palety RAL w połysku lub matowe(kolory RAL). Produkujemy garaże nietypowe z dodatkowymi opcjami według życzeń klienta.

 

Jak przygotować podłoże?

Blaszaki Tarnów

Przygotowanie podłoża należy do klienta.
Podłoże należy utwardzić i wypoziomować. Preferowana jest wylewka na całości, o wymiarach powiększonych ok. 10cm od garażu.Może być również podłoże wyłożone kostką lub płytkami chodnikowymi.

 

 

Blaszaki Tarnów
Budynki Gospodarcze z Płyty Warstwowej

Budynki gospodarcze i hale z płyt warstwowych to alternatywa dla budownictwa tradycyjnego. Z nami zaoszczędzisz czas i pieniądze. Oferujemy Państwu kompleksową realizację budowy obiektu z płyt warstwowych. Wykonujemy realizacje zleceń na terenie całej Polski.
Skład budowy obiektu przez naszą firmę obejmuje: projekt, wykonanie konstrukcji stalowej,montaż płyt warstwowych, obróbek blacharskich, rynien, bram drzwi i okien.
Do Państwa należy tylko przygotowanie podłoża.

Blaszaki Tarnów

Tablice reklamowe   

 

Oferujemy billboardy w atrakcyjnej cenie o wymiarach standardowych a także o nietypowych. Wykonujemy dwa rodzaje tablic: wolnostojące oraz trwale zwiazane z gruntem.Istnieje także możliwość zamówienia tablicy wraz z montażem.   

 

 

 Blaszaki TarnówBlaszaki Tarnów Blaszaki TarnówBlaszaki Tarnów
Wszelkie Prawa Zastrzeżone | EVI.S
Firma Reklamowa Pixtar - Tarnów